Мексика

Про країну

Дивовижна Мексика це країна контрастів, яка поєднує в собі казкові гори і вулкани з рівнинами, піщані пляжі і коралові рифи. З півдня і заходу Мексику омиває Тихий океан, а зі сходу Мексиканська затока і Карибське море. Офіційна мова Іспанська, англійською говорять тільки в туристичних центрах. Офіційна валюта – мексиканське песо. З собою можна брати долари, тут їх охоче приймають до оплати. А от євро з собою краще не брати.

Сезонність відпочинку

Купальний сезон в Мексиці триває цілий рік. Мінімальна температура води навіть в найхолодніший місяць не опускається нижче +24 градуси. Ідеальний час для відвідування вважається з листопада по квітень. Сезон дощів триває з травня по жовтень. Повітря стає дуже вологим, а температура повітря влітку досягає 35 градусів. А вересень-жовтень вважається місяцями не тільки дощів, а ще й ураганів. Це найнижчий сезон і ціни в цей період найнижчі.

Візовий режим

Необхідно оформити безкоштовний електронний дозвіл, дає право на одноразовий в’їзд до країни протягом 30 днів з моменту видачі дозволу. Подавати заявку потрібно за 30-40 днів до вильоту. Необхідні документи: закордонний паспорт (термін дії не менше 6 місяців на момент в’їзду в країну); внутрішній паспорт і ІПН; анкета; страховка; авіаквитки; ваучер; 2 кольорові фотографії 3.5 * 4.5; довідка з місця роботи або навчання; підтвердження фінансового стану.

Етикет і особливості країни

У Мексиці прийнято спілкуватися стоячи близько один до одного, навіть якщо Ви незнайомець. А якщо Ви відійдете, то це сприймається як грубість. У громадських місцях, краще не упускати особисті речі з поля зору. Курити і пити спиртні напої в громадських місцях заборонено.

Національна кухня

На сніданок подають підсмажений кукурудзяний коржик – тортилью, розрізану на 4 частини, зверху додають омлет або яєчню, курку, а також сир і оливки. З перших страв спробуйте позолє. Незвичайне блюдо салат з кактуса. З десертів – шоколадний рулет, загорнутий в банановий лист – Полента «Тамалес», а також Карамелізована гуава. Національний напій – текіла. Із спиртних напоїв ще популярністю користується мескаль і мексиканське пиво.

Цікаві місця до відвідування

Справжнє природне диво – Мідний каньйон, який складається з 6 окремих каньйонів. Відправитися туди Ви можете на поїзді, при цьому це сама екстремальна залізниця в світі. Тільки в Мексиці можна покупатися в центрі печери в озері з кришталево чистою водою, – сеноти. Дуже приваблюють туристів піраміди Чичен-Іца. Відвідувати їх радимо раніше.

Що привезти

Текілу (повинно бути написано 100% de agave або 100% Blue Agave), Мескаль. Для друзів привезіть капелюх Сомбреро. Гамак – батьківщина якого є Мексика. Мексиканський соус, цукерки з кокосової стружки. А ще в цій країні великий вибір срібних виробів.