Про агентство

ДЛЯ НАС ВАЖЛИВИЙ КОЖЕН КЛІЄНТ

Пориньте в незабутню подорож з турагентством LION TOUR і Ви відчуєте істотні переваги, якісний сервіс і дружню підтримку.  Ми дорожимо своєю репутацією і будуємо свою роботу так, щоб усі клієнти залишилися задоволені співпрацею.

  • Гарантія кращої ціни
  • Стовідсоткова підтримка
  • Різноманітні Напрямки
0
Партнерiв
0
Напрямкiв
0
Гарячих турiв

Туристична компанія «LION TOUR» заснована в березні 2013р. З моменту заснування «LION TOUR» активно розвивається і займає все більше ніш в туристичному напрямку і не тільки. Мета нашого колективу зайняти і утримувати лідируючу стабільну позицію на ринку туризму і постійно вдосконалюватися в даній галузі для ідеального обслуговування наших постійних і нових клієнтів. Зараз Туристична компанія «LION TOUR» співпрацює з усіма стабільними туристичними операторами і зарекомендували себе як надійний, якісний і стабільний партнер, що  працює без накруток за цінами операторів. Всі наші офіси надають для наших туристів індивідуальний підхід і підтримку 24/7 як на території України так і за кордоном. Ми доступні нашим туристам, як по телефону,  так і всіма сучасними мессенджерами на сьогодні.

Туристична компанія «LION TOUR» динамічно розвивається і не стоїть на місці. У 2017 році ми відкрилися в м. Дніпро (за адресою – пр. Дмитра Яворницького, 52, ЦУМ 3-й поверх), перший франчайзинговий офіс в Україні одного з найбільших туристичних операторів ANEX TOUR. І на сьогодні цей офіс тримає лідируючі позиції з продажу даного оператора і знаходиться постійно в ТОП лідерів, що підтверджується численними нагородами та дипломами.

У 2018 р вже в м. Запоріжжя (за адресою – пр. Соборний, 86), туристична компанія «LION TOUR» відкриває франчайзинговий офіс туристичного оператора Coral travel. І за результатами продажів була номінована на 12-ту щорічну премію Starway’19 в категорії BEST, і запрошена до Туреччини для нагородження.

У липні 2019 року, Туристична компанія «LION TOUR» відкриває ще один франчайзинговий офіс, але вже туристичного оператора TPG, показуючи великі продажі.

У травні 2019 року, Туристична компанія «LION TOUR» відкриває в Києві офіс ANEX TOUR Selection Class (за адресою – Дніпровська набережна, 14 А, ЖК RIVERSTONE), перший і єдиний на сьогодні не тільки в Україні, а й усьому світі, елітний офіс продажів від туристичного оператора ANEX TOUR.

З липня 2019 року, Туристична компанія «LION TOUR» є франчайзингом туристичного оператора TUI.

Так само Туристична компанія «LION TOUR» являється  уповноваженим агентством туристичного оператора Mouzenidis.

Особливості роботи агентства

Наші переваги або чому ми

Пріоритетами нашої діяльності є високий рівень сервісу і індивідуальний підхід до потреб клієнта. Стабільність і професійна компетентність, міцні зв’язки з авіакомпаніями і бездоганна ділова репутація дозволяє нам вибудовувати надійні зв’язки із зарубіжними і українськими партнерами.

null

Лояльнi цiни

Ми плануємо усі тури таким чином, щоб Ви отримали найкращий відпочинок за мінімальну вартість.
null

Сервіс 24/7

Наші менеджери з Вами на зв’язку 24/7 до та під час туру, щоб зробити Вашу відпустку ідеальною.
null

Знаємо, що продаємо

Ми постійно стежимо за акціями, якістю послуг готелів, операторів і пропонуємо Вам тільки якісні тури.
null

Унікальні маршрути

Набридли витоптані мільйонами туристів маршрути? Cплануємо шлях в найпотаємніші куточки Європи.